Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2019. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei (2019.04.10.)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Csibi Roland 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Fülesi Zora Ludmilla 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Harcz Poppea 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Hernádi Eszter 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Koncz Zoé Orsolya 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kukla Emese 2. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Orosz Mirabella Angelika 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  II. helyezést ért el:
    Bellyei Milán 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Frank Alexandra 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Herceg Maja 4. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Mészáros Tamara 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Nagy Enikő 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Nagy Flóra Eszter 3. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Szabó Lili 2. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Szatmári Kinga 3. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)

  III. helyezést ért el:
    Bielik Zsófia 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Harth Enikő 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Juhász Friderika 4. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Nagy Nimród Béla 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Pál Petra 2. osztályos tanuló, Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Érd)
    Reményi-Kovács Dávid András 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Snoj Orsolya 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Asztalos Alma 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Bánfalvi Barnabás 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Beri Kristóf 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Fremda János 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Fűrész Anna Júlia 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Görbe Péter 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Gyüre Zara Borbála 2. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Hajdu Hanna 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Halász Dóra Laura 1. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Harangi Dóra Roberta, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Hegyeli Anita 3KCSSZ. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Hegyeli Anita 3KCSSZ. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Hegyeli Anita 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Kovács Levente 1. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Nagy Linda 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Oláh Gyula Krisztián 3. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Rostár Panna 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Rózsavölgyi-Horváth Panka 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Strbik Levente 3. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Szabó Késa 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Szabó Késa 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Szabó Mirella Sztella 3. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Szakács Teodóra 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Szűcs Dániel 3. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Tari Szemirámisz 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Tisza Zsuzsanna 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Török Lóránt László 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Török Lóránt László 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Tóth Panna Fanni 3. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Tóth Petra 2. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Várföldi Nóra 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Varga Luca 2. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Vaspál Eszter 2. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Veres Vica 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

Felső tagozat:

  Fődíj:
    Papadopoulou Dimitra Timia 8. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)

  I. helyezést ért el:
    Büki Réka Iringó 6. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Csutár Virág 7. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Ratin Laura 7. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)

  II. helyezést ért el:
    Fövenyessy Maja 6. osztályos tanuló, Zimándy Ignác Általános Iskola (Törökbálint)
    Márkus Kitti 5. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Vécsey Zoltán 5. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Kukla Enikő 7. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Pap Dániel 7. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Fejes László Balázs 5. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Kádár Anna 7. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Majos-Marozsán Györgyi 7. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Opra-Kocsis Renáta 6. osztályos tanuló, Batthyány Általános és Sportiskola (Érd)
    Stateller Anita 6. osztályos tanuló, Batthyány Általános és Sportiskola (Érd)
    Szedlák Kata 5. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVATARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVATARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA