Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2018. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei (2018.04.11.)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Fremda János 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Kiss Csenge 3. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)
    Veres Vica 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Vörös Hanna 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)

  II. helyezést ért el:
    Czunyi Boglárka 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Ducsai Borbála 2. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Fojt Zsombor 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Ványi Gréta 3. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Balázs Boróka 2. osztályos tanuló,
    Galgóczi Kitti 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Honi-Bagdi Krisztina 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Rózsavölgyi Panka 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Tresó Anna Sára 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  Dicséretben részesült:
    Asztalos Alma 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Balogh Vivien 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Baraksó Panna 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Bardócz-Bánhidi Zsófia Petra 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Boczka Barnabás 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Boros Boglárka 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Bunda Zoé 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Csató Máté 1. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)
    Dékány Boglárka 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Diák Hanga 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Eötvös Eszter 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Epres Adél 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Fekete Lotti 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Gellért Regina 3. osztályos tanuló, Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Érd)
    Gellért Regina 3. osztályos tanuló, Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Érd)
    Govnik Hanna 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Harangi Dóra 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Harcz Poppea 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Hilóczki Liza 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Horváth Csanád 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Kiss Bianka 4. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)
    Knizse Richárd 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Kohári Gergely 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Koncz Zoé 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kovács Virág Hella 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Mészáros Máté 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Michnay Kitti 2. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Miczura Zsolt 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Mikhel Gréta 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Nagy Dalma 1. osztályos tanuló, Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Érd)
    Németh Bianka 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Pataki Laura Erzsébet 4. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Pogrányi Boglárka 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Polonyi Petra 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Révész Alicia 4. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Szabó Lázár 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Tóth Ramóna 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Valkai Mara 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Várföldi Anna 4. osztályos tanuló,
    Vécsey Zoltán 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Willingsdorfer Kira 1. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)

Felső tagozat:

  Fődíj:
    Kertész Gréta 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  I. helyezést ért el:
    Bakos Anett 6. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Bánfalvi Botond 8. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Fövenyessy Maja 5. osztályos tanuló, Zimándy Ignác Általános Iskola (Törökbálint)

  II. helyezést ért el:
    Babar Zoé 6. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Cochior Krisztián 7. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Édes Fanni 6. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Német Petra 5. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)

  III. helyezést ért el:
    Bekárisz Alexandrosz 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Gyuga Enikő 7. osztályos tanuló, Batthyány Általános és Sportiskola (Érd)
    Kovács Luca 5. osztályos tanuló, Zimándy Ignác Általános Iskola (Törökbálint)

  Dicséretben részesült:
    Balog Flóra Anna 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Csutár Virág 6. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Fónai Bálint 7. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Galgóczi Ágoston 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Gergely Anna Dóra 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Horváth Gerda 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Kádár Anna 6. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Kainráth Rebeka 6. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Kiss Ákos 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Kukla Enikő 6. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Menyházi Evelin Dana 5. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Mocsári Dóra 5. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Mocsáry Zsófia 8. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)
    Mozol Katalin 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Nagy Zsófia 6. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Szabadics Lilla Kata 5. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Szunyi Borbála 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
22,0°C
nagyrészt felhős