Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2009. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei

  I. helyezést ért el:
    Sipos Kitti 8/c. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  II. helyezést ért el:
    Kührner László 5/e. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Sikolya Dominika 6/e. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Zatykó Dóra Zoé 5/e. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Leveles Borbála 6/a. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Oszvald Xénia 7/e. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Száfián Petra 5/b. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)

  IV. helyezést ért el:
    Nádasy Lili Benedikta 5/e. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Szontágh Zselyke 5/b. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Vratarics Réka 7/a. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  Dicséretben részesült:
    Domak Ramóna 6/a. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Farkas Ágnes 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Farkas Dóra 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Jankovics Tímea 5/b. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Jánosi Réka 5/e. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Jónás Judit 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Király Áron 6/b. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Német Renáta 6/a. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Németh Petra 7. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Nyitrai Béla 8. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Nyitrai Richárd 7. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)
    Réder Zsófia 7/b. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Terbócs Anikó 7. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Virágh Anna 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Csebki Eszter 1. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Hunyadi Eliza 4/d. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Nagy-Kasza Anett 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  II. helyezést ért el:
    Andrásfalvy Anna 2. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Beke Petra 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Deli Adrienn 1. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Nagy-Kasza Réka 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  III. helyezést ért el:
    Hernádi Antal Mihály 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Likovics Vivien 2/d. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Nagy Nóra 2/c. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Tóth Annamária 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  IV. helyezést ért el:
    Brauswetter Csilla 3. osztályos tanuló, Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Százhalombatta)
    Nagy Dóra 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Tóth Virág 2. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Kámán Eszter 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Kocsis Lilla 2. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Kuzniatski Péter 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Molnár Luca 2/a. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Munkácsi Ráchel 1/a. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Nagymáthé Réka 3. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Pócsi Dóra 2. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Réder Balázs 2. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Sándor Judit 3. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Törő Csenge 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Török Dorina 1. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Varga Zsófia 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Závaczki Anna 2. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
11,0°C
elszórtan felhős