Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2017. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei (2017.04.12.)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Bódizs Hunor Kende 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Hajdu Zétény 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Nagy Lilla 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  II. helyezést ért el:
    Eötvös Eszter 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Hódi Csenge 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kovács Vera 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Petrovics Stefi 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  III. helyezést ért el:
    Bánfalvi Barnabás 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Büki Réka Iringó 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Casey Sinead 1. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Kosár-Nagy Márk 4. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Polonyi Petra Málna 3. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)

  Dicséretben részesült:
    Annus Emma 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Asztalos Alma 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Bellyei Milán 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Bitskey Bori 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Bucsi Tímea 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Csurán Izrael 2. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Epres Adél 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Gábor Anna 1. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Gönczi Gréta 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Haicsig Dorina 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Harcz Poppea 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Horváth Csanád 1. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Huszár Boglárka Dorottya 3. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)
    Kassai Máté 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kovács Ádám 4. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Kovács Boglárka 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Lehmayer Domonkos 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Liszecky Laura 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Mozol Katalin 4. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)
    Óvári Zsófia 2. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Radnó Bence 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Reményi-Kovács Dávid András 1. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Sándor Ádám 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Szabó Nóra 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Varga Dániel 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Vécsey Zoltán 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Veres Vica 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Vörös Hanna 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)

Felső tagozat:

  Fődíj:
    Bánfalvi Botond 7. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  I. helyezést ért el:
    Kovács Petra 8. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Laky Eszter 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  II. helyezést ért el:
    Farkasdi Izabella 7. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kalmár Bálint 6. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Molnár Piusz 7. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Szakács Máté 6. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Kádár Anna 5. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Kertész Gréta 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Szabó Lívia 6. osztályos tanuló, Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Bíró Dzsenifer 7. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Csonka Balázs 5. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Galkó Laura 7. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Laczkó-Albert Lóránd 7. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Orosz Míra 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Rihó Botond 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Sándor Dorottya 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Sárándi Eszter 5. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Szollát Bíborka 5. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Zaka Gerda 7. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
7,0°C
enyhe szitálás