Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2016. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei (2016.04.13.)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Babar Flóra Zoé 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Elekes Laura 3. osztályos tanuló, SZAMI
    Epres Adél Zsófia 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)

  II. helyezést ért el:
    Büki Réka Iringó 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Petky Sebestyén 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)

  III. helyezést ért el:
    Juhász Evelin 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Óvári Zsófia 1. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Akócsi Nadin 3. osztályos tanuló, Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Százhalombatta)
    Asztalos Alma 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Biró Anikó 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Bodor Bence 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Büki Hanga 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Csutár Virág 4. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Falus Nóra Laura 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Finta Kamilla 4. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium (Érd)
    Harasztia Veronika 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kádár Anna 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Kaszás Lilla 3. osztályos tanuló, Batthyány Általános és Sportiskola (Érd)
    Kiss Réka 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Klucsik Bence 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Krasznay Lilla 4. osztályos tanuló, SZAMI
    Kriesch Botond 2. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Kulcsár Nelli 1. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Lázár Alíz 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Lukácsi János 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Majos-Marozsán Györgyi 4. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Marti Szonja Szofi 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola Tagintézménye (Pusztazámor)
    Máté Léna 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Melis Fanni Regina 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Molnár Eszter 3. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Ostorházi Nóra 4. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Petrovics Gréta 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Pfaff Hanna Elisabeth 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Pohál Ádám 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Radnó Bence 1. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Sáling Liza 1. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Somogyi Dóra 3. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Szabó Zsófia Panna 2. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Ujcz Adrienn 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Vajda Dorottya 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)

  Különdíjban részesült:
    Balogh Amanda 4. osztályos tanuló, Igazgy. AMI

Felső tagozat:

  Fődíj:
    Vallyon Mátyás 5. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  I. helyezést ért el:
    Bicsérdi Laura 7. osztályos tanuló, Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Érd)
    Honvári Bálint 8. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  II. helyezést ért el:
    Bánfalvi Botond 6. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)
    Demeter Fanni 8. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Varga Katica 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Borbély Kamilla 6. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Fehér Nikolett 7. osztályos tanuló, Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Százhalombatta)
    Gregor Nikolett 8. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Sportisoklai Általános Iskola (Tárnok)
    Horniák Júlia 8. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Horváth Viktória 5. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Laky Eszter 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Sándor Dorottya 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Vlkovszki Viktória 6. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Zaka Gerda 6. osztályos tanuló, Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskolája (Diósd)

  Különdíjban részesült:
    Baranyi Judit 8. osztályos tanuló, Fazekas M.
    Kiss Virág 5. osztályos tanuló, Igazgy. AMI
    Szűcs Napsugár 6. osztályos tanuló, Igazgy. AMI

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
22,0°C
elszórtan felhős