Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2015. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei (2015.04.10.)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Epres Adél 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Fejes Boglárka 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)

  II. helyezést ért el:
    Babar Flóra Zoé 3. osztályos tanuló
    Köbli Blanka 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Reményi Eszter 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Rihó Botond 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Arany Huba 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Áts Boldizsár 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Csoknyai Zsófia 3. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Csurán Alex 2. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Dudás Balázs 3. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Harsányi Barnabás 4. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Hornyák Blanka 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Horváth Csaba 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Horváth Réka 4. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Kádár Anna 3. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Kirilla Tamás 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Kis Nóra 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Kisfaludi Eszter 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Kormos-Őr Tünde 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Kovács Boglárka 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Kovács Dávid 4. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Kovács Kitti 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Kovács Vince 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Mándy Zsigmond 1. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Simon Alexandra 2. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Somfai Martin 4. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Somogyi Dóra 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Tátrai Zsanett 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Torba Luca 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Üveges Lujza 3. osztályos tanuló, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (Törökbálint)
    Vallyon Mátyás 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

Felső tagozat:

  Fődíj:
    Honvári Bálint 7. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)

  I. helyezést ért el:
    Kertész Nóra 8. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  II. helyezést ért el:
    Spinyhért Borbála 5. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Sándor Dorottya 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Bicsérdi Laura 6. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Demeter Fanni 7. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Fehér Ádám 8. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Gábor Krisztina 6. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Gregor Nikolett 7. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Hefler Júlia 6. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Kenéz Eszter 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Krizsanits Dorina 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Laczkó-Albert Lóránd 5. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Pintér Diána 6. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)
    Szántó Dávid István 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Varga Renáta 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Zborai Luca 6. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
22,0°C
derült