Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2013. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei (2013.04.11.)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Láday Zsombor 1. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)
    Lázár Alíz 1. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)

  II. helyezést ért el:
    Aradi Boróka 3. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Riedl Dóra 3. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  III. helyezést ért el:
    Kiss Vivien 1. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Vasileiou Sofia 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  Dicséretben részesült:
    Arsemic Marcell 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Báder Kata 1. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Beke Anna 1. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Békési Mór 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Demjén Dániel 1. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Erdős Bálint 3. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Fekete-Nagy Barnabás 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Giricz Bálint 3. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Giricz Boglárka 3. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Glazt Giza Bodza 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Hajdu Klaudia 1. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Harkai Botond 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Horváth Réka 2. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Kádár Laura 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Keveházi Lili 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Klucsik Bence 1. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Kovács Angelika Veronika 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Lovászik Viktória 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Saláta Fruzsina 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Somfai Martin 2. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Stankovics Dóra 4. osztályos tanuló, Andretti Károly Általános és Művészeti Iskola (Sóskút)
    Szabados Kíra 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Szabó Boglárka 1. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Szabó Dávid 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Szollát Bíborka 1. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Toman Balázs 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Torba Luca 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Vallyon Mátyás 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Vaszari Virág 3. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Vona Veronika Csenge 2. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  Különdíjban részesült:
    Molnár Verona 3. osztályos tanuló, Érdligeti Általános Iskola (Érd)

Felső tagozat:

  Fődíj:
    Mátyás Lili 7. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)

  I. helyezést ért el:
    Böröczky Enikő 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Krizsanits Dorina 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  II. helyezést ért el:
    Albitz Kende 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Károssy Dóra 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Fehér Ádám 6. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Tamamsovits Dóra 7. osztályos tanuló, Batthyány Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Gábor Viktória 5. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)
    Házi Tamara 5. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Horváth Réka 8. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Járvás András Vázsony 5. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Juhász Laura 5. osztályos tanuló, Batthyány Általános Iskola (Érd)
    Kósa Rozália 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Kun-Szabó Anna 6. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Lajkó Levente 6. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Novozánszki Réka 5. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)
    Rajcsányi Jázmin 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Révai Paula 5. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Sándor Judit 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Selyem Sándor 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  Különdíjban részesült:
    Róka Boglárka 7. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Százhalombatta)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
15,0°C
borús