Csuka Zoltán Városi Könyvtár, Érd  Gyermekkönyvtár
Elérhetőségek
Nyitva tartás
A 2006. évi Költészet napi rajzpályázat eredményei

  Fődíj:
    Rácz László 7. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)

  I. helyezést ért el:
    Majtényi Natália 6. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Mózes Fanni 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Tóth Sára 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  II. helyezést ért el:
    Kubovics Márta 5. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Magyari Zsuzsa 7. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Németh Katalin 8. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Szabó Dávid 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

  III. helyezést ért el:
    Dömötör Kata Judit 6. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Papp Vivien 7. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Siklósi Bence 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Szatmári Cintia 5. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Vörös Marcell 7. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)

  IV. helyezést ért el:
    Dózsa Luca 5. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Mudra Katalin 8. osztályos tanuló, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)
    Nagy Vivien 7. osztályos tanuló, 1. Számú Általános Iskola (Százhalombatta)
    Rácz Sándor 5. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Trautman Dóra 5. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  V. helyezést ért el:
    Horváth Henriett 5. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Lillin Dóra 5. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Vas Jusztina 5. osztályos tanuló, Batthyány Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Házi Kitti 6. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Hegyesi Kinga 5. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Kiss Dorottya 6. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Mánya Réka 5. osztályos tanuló, Eötvös Lóránd Általános Iskola (Százhalombatta)
    Mészáros Alexandra 5. osztályos tanuló, Marianum Általános Iskola (Érd)
    Orbán Bianka 5. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Péczeli Adél 5. osztályos tanuló, II. Lajos Általános Iskola (Érd)
    Peretsényi Anna 6. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Sárközi Pálma 7. osztályos tanuló, Móra Ferenc Általános Iskola (Érd)
    Somogyi Márk 8. osztályos tanuló, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (Tárnok)
    Száfián Réka 5. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Urbán Orsolya 8. osztályos tanuló, Bolyai János Általános Iskola (Érd)
    Virágh Eszter 7. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Závaczki Eszter 7. osztályos tanuló, II. Lajos Általános Iskola (Érd)

Alsó tagozat:

  I. helyezést ért el:
    Borbély Zsófia 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Nyerges Áros 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  II. helyezést ért el:
    Kollár Gábor 1. osztályos tanuló, Hunyadi Mátyás Általános Iskola (Érd)
    Németh Erika 3. osztályos tanuló, Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Százhalombatta)
    Poleczki Nóra 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  III. helyezést ért el:
    Bezeczki Zoltán 4. osztályos tanuló, Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Százhalombatta)
    Terbócs Anikó 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Vagra Kitti 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

  IV. helyezést ért el:
    Kontra Dorottya 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Nyerges Eszter 3. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Szokolai Csenge 3. osztályos tanuló, Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Százhalombatta)

  V. helyezést ért el:
    Áder Anna 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Nagy István 4. osztályos tanuló, Hunyadi Mátyás Általános Iskola (Érd)

  Dicséretben részesült:
    Bónis Marcell 3. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Csibrák Kincső 1. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)
    Kicska Brigitta 1. osztályos tanuló, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Érd)
    Pánkis Álmos 1. osztályos tanuló, Hunyadi Mátyás Általános Iskola (Érd)
    Tóth Csenge Dóra 3. osztályos tanuló, Széchenyi István Általános Iskola (Érd)
    Virágh Anna 3. osztályos tanuló, Gárdonyi Géza Általános Iskola (Érd)
    Viszolajszky Zita 1. osztályos tanuló, Teleki Sámuel Általános Iskola (Érd)
    Vratarics Réka 4. osztályos tanuló, Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája (Diósd)

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Csuka Zoltán
Városi Könyvtár

Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/1
- www.csukalib.hu -
- Írjon nekünk emailt! -
NYITVA TARTÁS
Adószámunk: 15566991-1-13
SZJA 1%
Gyermekkönyvtár
Érd, Hivatalnok utca 14.
23/365470/2
- Írjon nekünk emailt! -

NYITVA TARTÁS:
hétfő:10-18 óra
kedd:10-18 óra
szerda:ZÁRVA
csütörtök:10-17 óra
péntek:10-17 óra
szombat:8-13 óra
vasárnap:ZÁRVA
14,0°C
derült